Piekabes

Sadarbībā ar STAS – Beļģijas pašizgāzēju un kustīgo grīdu piekabju ražotāju, piegādājam piekabes lauksaimniecības nozares, celtniecības un pārstrādes rūpniecības vajadzībām. Ar ko STAS ir īpašs? Jau trīs paaudzes STAS ir centies panākt perfektu produktu kvalitāti. Rezultātā daudzi no jauninājumiem tagad ir standarts konstruktoriem visā pasaulē. STAS ir ideāls kvalitātes un cenas apvienojums.

 

Kustīgās grīdas puspiekabes

 

STAS kustīgās grīdas puspiekabes ir īpaši pielāgotas:

  • Šķeldas
  • Atkritumu pārstrādes
  • Mettāllūžņu
  • Palešu kravu
  • Lauksaimniecības produktu

transporta uzdevumiem. Nodrošinot drošus un efektīvus pārvadājums katrā pārvadājuma jomā. Pateicoties vairāk nekā 25 gadu pieredzei ir izdevies radīt spēcīgāko un stabilāko kustīgās grīdas puspiekabi tirgū.

 

Lauksaimniecības produktu piekabes

 

STAS ražo pielāgotas piekabes visu veidu lauksaimniecības produktu  pārvadāšanai. Mūsu piekabju dažādība ļauj visefektīvākajā un līdz ar to visizdevīgākajā veidā transportēt kravas starp lauksaimniekiem un pārstrādes rūpnīcām.

Pašizgāzēja puspiekabes 

 

STAS pašizgāzēja puspiekabes spēj tikt galā pat ar vissmagākajiem transporta uzdevumiem. Modulārā uzbūve un daudzas papildu opcijas ļauj mums pielāgot puspiekabes jebkura veida beramkravu pārvadājumiem.

Cisternas

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes autocisternas sauso beramkravu, kā arī šķidrumu pārvadāšanai. Pateicoties plašajam sadarbības klientu lokam un pieredzei, varam piedāvāt risinājumus jebkādam beztaras kravu pārvadājumam. Ekspluatācijas laikā veicam nepieciešamo rezerves dalu piegādi un konsultējam par remontiem.

 

NAXE piedāvā Närko piekabes un virsbūves. Cieša sadarbība ar klientiem ļauj mums izstrādāt un izgatavot tirgū labākās piekabes un virsbūves dažādiem transporta veidiem. Noperkot Närko piekabes un virsbūves kravas automašīnām, klienti saņem vairāk ne tikai rezerves daļas un servisu, bet arī labu sadarbības partneri visā ekspluatācijas laikā.

SKIBICKI

NAXE piedāvā SKIBICKI pašizgāzēju virsbūves. Elastīgi piegādes laiki un augsta kvalitāte visās detaļās – ļauj piedāvāt labākos risinājumus visu veidu virsbūvēm.