Kompresori

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes un veiktspējas GHH RAND pūtēju un kompresoru klāstu, kas piemēroti sauso beramkravas produktu transportēšanai no autocisternām un atvērta tipa kravas kastēm. Tie ir piemēroti gan piedziņai no mašīnas jaudas noņemšanas kārbas, gan arī no neatkarīga dzinēja. Kompresoru var uzstādīt arī uz piekabēm.

 

Hidraulika

Mēs piedāvājam visu veidu hidraulikas komponentes un komplektus pašizgāzējiem, kustīgās grīdas piekabēm, manipulatoriem un vilcējiem.

Sūkņus,  dalītājus, PTO – jaudas noņemšanas kārbas, Hidrauliskos cilindrus  un eļļas bākas no vadošajiem ražotājiem:

SUNFAB, BEZARES, NUMMI, CARGO FLOOR, PADOAN un citiem

Lielākā daļu komponenšu ir pieejamas uz vietas vai arī dažu dienu laikā. Veicam vilcēju aprīkošanu ar hidrauliku.

 

Vinčas

No mūžīgā sasaluma aiz Polārā loka līdz pat putekļainajiem neapdzīvotajiem Austrālijas tuksnešiem – SEPSON vinčas veic vilkšanas darbus un uz tām var paļauties visos apstākļos.

Vinčas pielieto gan uz glābšanas un palīdzības transporta līdzekļiem, kravas vilcējiem, smagā aprīkojuma transporta piekabēm, bezceļa mašīnām, traktoriem, iekrāvējiem un ekskavatoriem, ugunsdzēsības transportam, augstsprieguma gaisvadu līniju spriegošanas platformām un daudziem citiem darbiem

 

Automātiska iekraušana un izkraušana. Neiepakotu un iepakotu produktu pārvadāšana.

Šo transporta sistēmu var izmantot automātiskai horizontālai (bez sagāšanas) iekraušanai un izkraušanai. Būtībā visiem beztaras izstrādājumiem, paletēm utt.
To izmanto kravas automašīnās, piekabēs, puspiekabēs, rūpnīcās, (uzglabāšanas) bunkuros un citur.

NAXE noliktavā pieejamas ražotāja Cargo Floor komponentes un rezerves daļas gan remonetiem, gan jaunu iekārtu uzstādīšanai:

-Hidrauliskie komponenti
-Grīdas profili
-Plastikāta detaļas un slīdņi
-Elektriskie komponenti
-Aksesuāri un stiprinājumi

Radio vadības sistēmas

Scanreco radio tālvadības sistēmas ir slavenas ar ērtu darbību, nepārspējamu uzticamību un elastību.

Tā rezultātā šo sistēmu tagad visā pasaulē pārņem daži no vadošajiem kravas autoiekrāvēju, mežsaimniecības mašīnu, kalnrūpniecības un vispārējās iekārtas aprīkojuma ražotājiem.

Radio tālvadības sistēmas ir dažādas, un tās var izmantot visu veidu lietojumiem, piedāvājot opcijas atbilstoši jūsu īpašajām prasībām. Jums ir hidrauliski vadāma iekārta, kura ir pelnījusi jaunu radio vadību? – mums noteikti ir ko piedāvāt.