Exan
Exan
Exan
Exan
 
 
   
 
AS Exan  SIA Naxe  UAB Enax 
Exan
 
 
Exan 

Par mums

SIA "NAXE" iegāja hidraulisko pacelšanas ierīču tirgū Latvijā, kā meitas uzņēmums Igaunijas uzņēmumam EXAN AS 1995. gadā. Pirmais piedāvātais auto hidrauliskais aprīkojums bija Focolift.

Šobrīd mēs sadarbojamies ar tādām preču markām kā Hiab, Wipro (Nummi), Multilift, Loglift, Zetterbergs, Socage.

Augstāk minēto firmu piedāvāto produktu klāsts ir ļoti daudzveidīgs un atbilstošs daudzām speciālām vajadzībām. Mūsu firma ir atvērta izmaiņām un visu laiku paplašina innovatīvu pacelšanas ierīču un papildaprikojuma sortimentu lai apmierinātu augošas klientu vēlmes.

Ar sekojošu firmu palīdzību
EXAN - Igaunija, kopš 1991
ENAX - Lietuva, kopš 1999
notiek hidraulisko iekārtu tirdzniecība un apkalpošana visās Baltijas valstīs.
Priekš mums ir svarīga ne tikai pārdošana, bet arī pēc pārdošanas apkalpošanas organizācija. Latvijā jau ilgus gadus to piedāvā plašs mūsu dīleru tīkls.

Mēs pastāvīgi attīstāmies un palīdzam attīstīties citiem. Mēs rūpīgi plānojam katru soli ceļā uz mērķiem un ar entuziasmu strādājam, lai tos sasniegtu.

Mēs esam elastīgi un viegli adaptējami. Mēs esam atvērti jaunām idejām un to īstenošanas metodēm, mēs vienmēr meklējam jaunas iespējas.

Mēs saprotam un novērtējam dažādas klientu grupas. Mūsu attieksmes un darbība tiek veidotas atbilstoši tam, ko no mums sagaida mūsu klienti, bet viņi taču ir tik dažādi.

Jauna un atraktīva menedžeru komanda dara visu lai apmierinātu mūsu klientu augošas prasības.

 

Exan
 
 
 
Exan SIA Naxe
Exan Strēlnieku iela 9-14, LV-1010 Rīga
Exan Faks +372 736 6863
Exan E-pasts: naxe@naxe.lv
   
  HansaNet